Zielone otoczenie, bezpośrednie sąsiedztwo Parku Śląskiego (największego miejskiego parku w Europie) to główne atuty tej inwestycji. W I etapie projektu powstanie jeden dwusegmentowy budynek połączony garażem podziemnym, w którym w sumie znajdzie się 115 mieszkań oraz 6 lokali usługowych.

Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane lokale o metrażach od 38 do 134 m kw. dopasowane do różnych potrzeb klientów. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do ogródka, tarasu lub balkonu. W podziemiach budynku znajdzie się garaż podziemny ze 196 miejscami postojowymi, jak również dodatkowymi stanowiskami dla motocykli oraz rowerów. Na parterze obiektu zostaną wydzielone miejsca pod rozwój różnorakich typów usług jak również zostanie zlokalizowane pomieszczenie wspólne w postaci klubu mieszkańca, z którego będą mogli korzystać wszyscy rezydenci osiedla.

Dobra lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjno – rozrywkowych sprawia, iż Osiedle Agnieszki stanie się idealnym miejscem do życia nie tylko dla singli ale również dla rodzin z dziećmi czy seniorów.

Sprzedaż I etapu Osiedla Agnieszki już wystartowała. Wszystkich zainteresowanych zakupem własnego „M” w tym niezwykłym projekcie zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań mieszącym się w Katowicach przy ul. Góreckiego 13A/3U. Telefon kontaktowy +48 (32 )832 00 32 e-mail: osiedleagnieszki@tdj.pl.